בוגרים ממליצים

לירון דורי | רו"ח ואשת עסקים

הגעתי לקורס אחרי עסקה כושלת שבה הבנתי שאני לא יודע הכל, הגעתי לבית חם, קיבלתי ידע כלים ועזרה שאפשרו לי לתקן את הטעויות ולסגור עסקה כבר במהלך הקורס.

שמואל מוזס | עצמאי

בהתחלה הייתי מאוד סקפטי, אבל לימדו אותי שיטה שפשוט מביאה תוצאות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבוד לפי השיטה.

משה דדשי | בעלים "באבל בלון"

כל החיים שלי חלמתי להשקיע בנדל"ן, אג'נדה נתנו לי את הכלים כדי להצליח לעשות את זה בצורה חכמה ומקצועית, אתה לומד איך לקנות נכון ולהרוויח כבר בשלב הקניה.

מיכאל ספז | עו"ד

מה שקנה אותי באג'נדה זה שהם מדברים בגובה העיניים, תכלס מהשטח ולא עוד לימודים תאורטיים. התחברתי לקבוצה של אנשים ובעזרתם נכנסתי למגוון השקעות מצליחות, בשבילי זה הדרך הכי טובה ובטוחה להצליח בתחום.

גל כוכבי | עצמאי

אני אגיד לכם תכל'ס, רציתי לעשות שינוי בחיים ולהיכנס לתחום הנדל"ן שתמיד משך אותי, רציתי לדעת שהקורס הזה באמת יוכל לעשות שינוי אמיתי ושאני לא אמצא את עצמי באותה מקום גם אחריו. קיבלתי ליווי אישי וצמוד לכל שאלה שהייתה לי לאורך הקורס וגם הרבה לאחר מכן, אג'נדה חיברה אותי עם השותף הנוכחי שלי, עזרה לנו למצוא משקיעים וליוו אותנו בכל עסקה ועסקה. מבחינתי הקורס הזה שווה זהב! לא פחות!

ליאור עוקשי

התחלתי באג'נדה בגיל 23 עם רצון עז להצליח בתחום, כל מה שאני יכול להגיד זה שהיום אני מתעסק בנדל"ן, עובד עם אג'נדה בשיתוף פעולה ועשיתי כבר מס' עסקאות נדל"ן מוצלחות, כל הדבר המדהים הזה לא יכול היה לקרות בלעדיהם.
פתיחה בוואטסאפ
צריך עזרה?
היי כאן אג'נדה👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן