מי אנחנו

 הוקמה בשנת 2012 והיא נותנת את מגוון הכלים והידע המתקדם והעדכני ביותר בנוגע להשכלה והתנהלות פיננסית בכלל ולהשקעות נדל"ן בפרט,
דרך הכשרות פרונטליות, קורסים דיגיטליים ותוכניות מנטורינג אישיות.
מתוך הניסיון וההצלחה האישית שלנו החלטנו להקים פלטפורמה שתעניק את האפשרות להשיג תוצאות וחופש כלכלי אמיתי עבור אנשים נוספים, בשיטה שפשוט עושה את כל ההבדל!
לימוד, מסגרת, קהילה
במישור הלימודי – Agenda Academy  מעבירה הכשרות בכדי לתת לתלמידיה את הידע, הכלים וההבנה של עולם ההשכלה הפיננסית, השקעות בכלל והשקעות נדל"ן בפרט. זהו השלב הראשון והבסיסי בשיטה.

במישור המסגרת –  אנחנו מאמינים שבכדי להטמיע את התוכן הלימודי חייבים להיות במסגרת, כזו שתאפשר לנו לתרגל ולהטמיע את התוכן הנלמד ולהפיק ממנו ערך, ממש כמו באימון כושר, כשאתם מכניסים את עצמכם למסגרת, יש לכם מחויבות אישית וקבוצתית שעוזרת לכם לייצר עשיה.

במישור הקהילה –  פה מגיע ה X פקטור שלנו, אנחנו מאמינים שכדי שאנשים ייצרו תוצאות, הם צריכים ללמוד ולייצר עשייה ובכדי לעשות את כל זה הם צריכים אמונה ותמיכה, שני הדברים הללו אנחנו מעניקים לתלמידים שלנו בתוך הקהילה שלנו, אנו מעניקים להם סביבה תומכת ומפרגנת כזו שתעזור להם להתגבר על קשיים ומכשולים שבדרך ואמונה שהדבר הזה אפשרי גם עבורם בכך שהם נמצאים בסביבה של אנשים כבר עושים את זה וחולקים איתם את אותה המסגרת.

הקהילה שלנו היום מונה מאות תלמידים, אנשי מקצוע, משקיעים ויזמים, שעוזרים אחד לשני להתקדם מתוך אג'נדה פיננסית וחיבור אמיתי, בקהילה שלנו תוכלו למצוא עסקאות חמות, אנשי מקצוע איכותיים, המלצות ועזרה אישית, תמיכה קבוצתית וגיוס הון.

אלירן תור

יזם נדל"ן, בעלים ומנכ"ל של חברת השקעות נדל"ן בארץ ובארה"ב, עם ניסיון וניהול של עשרות עסקאות נדל"ן, מומחה בשיווק ניהול ומכירה של פרויקטים יזמים, שותף מייסד ומרצה במכללת אג'נדה.

רוני פלטניק

משקיע נדל"ן וסוחר בשוק ההון, שותף ומנהל חברת השקעות נדל"ן בארץ ובארה"ב, מנהל השקעות וליווי משקיעים, מנכ"ל ומייסד ומרצה במכללת אג'נדה.

פתיחה בוואטסאפ
צריך עזרה?
היי כאן אג'נדה👋
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן